Matematik Kafe, Matematikya...

Eğitim İmecesine Hoş Geldiniz...

  • Anasayfa
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/matematikarge/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905327001004
  • https://www.instagram.com/matematikbilmeceleri
Translate
Psikoloji
Site Haritası

Gündem Nanoteknoloji

matematikkafe.com

Çankırı da desteklediğimiz projelerle ilk başarı geldi. Ömer hocamız, Şevket koç ve Çankırı TOBB fen lisesi İlk İHA tasarladı ve uçurdu.

TOBB Üniversitesi Mühendislik Fakültesi öğrencileri Çankırı TOBB Fen Lisesi´nde Nanoteknoloji konulu bir seminer düzenledi.

Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen Hobi Kulüpleri Projesi kapsamında yapılan etkinlikte TOBB Üniversitesi Nano Teknoloji Mühendisliği Bölümü 3. Sınıf öğrencisi Tarık Can Türkoğlu, Nano Teknoloji, Nano Malzeme Katkılı Akıllı 3D Yazıcı Filamentleri Biomedikal Mühendisliği Yüksek Lisans Öğrencisi İlyas Böcek ise Kütle Hassas Biosensör, mikroişlemciler ve mikrodenetleyiciler konulu sunum yaptı.

Çankırı TOBB Fen Lisesi öğrencilerinin büyük bir ilgi ile takip ettiği sunumlar sonrasında Fen Liseli öğrenciler üniversiteli mühendislere çeşitli sorular yönelttiler.

Çankırı TOBB Fen Lisesi Müdürü Nazır Şahin yaptığı açıklamada Teknoloji Üreten bir Türkiye için Teknolojik becerilere sahip gençler yetiştirmek amacında olduklarını belirterek TOBB Üniversitesi Öğrencilerine ve projeye desteklerinden dolayı Gençlik ve Spor Bakanlığına teşekkür etti.

cankirifen.meb.k12.tr/icerikler/okulumuzda-gundem-nanoteknoloji_5920810.html?fbclid=IwAR0SS-bgTDA3PBazTKDmjYf3VdBbUBigmuCgK94U8D8AHyyra3XmsgFQTJw


130 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın