• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/annebabaokulu
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905327001004
  • https://www.instagram.com/matematikkafe
TRANSLATE
DESTEK OL
ÜYELİK GİRİŞİ
MATEMATİK DÜNYASI
EĞLENCELİ MATEMATİK
OKUL BAŞARISI
SİTE HARİTASI
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi5
Bugün Toplam211
Toplam Ziyaret1874569

Projelerin muhteşemliği nasıl anlaşılır?

08/12/2022

matematik-kafe-projelerimiz

matematikkafe.com

EĞER MATEMATİK PROJELERİMİZ ÖĞRETMEN OLDUĞUMUZ İÇİN GÖRMEZDEN GELİNİYORSA BUNUN YANLIŞ BAKIŞ AÇISI OLDUĞUNU SÖYLEMELİYİZ!

Eğer bir projenin makbul olması için prof. olmak gerekiyorsa, o zaman kimsenin Edison, Bill Gates ve Larry Ellison gibi mucitlerin buluşlarından faydalanmaması gerekir.
 
Lerry Ellison'un, ''bir yenilik yaptığınızda, insanların size deli gözüyle bakmasına hazırlıklı olun!'' dediği gibi bu tepkilere hazırlıklıyız.
 
Fakat, aynı zamanda gerçeklerin de er geç ortaya çıkma gibi kötü bir huyu olduğunu da biliyoruz. Ve de bilgi ile ön yargılar çarpıştığında her zaman zaferi bilgi kazanmıştır. Matematik Kafe olarak dersimize çok iyi çalıştık. Hem de hiç ezber yapmadan. Göreceksiniz ki, zafer en sonunda Matematik Kafe'nin olacak ve bizim Matematik Kafe olarak teknik direktörlüğünü yaptığımız matematikçi gençler, yalnız bireysel değil, takım olarak ta zaferlere imza atacaktır. NECİP GÜVEN
 

Otomobil, uçak, radyo, televizyon, denizaltı ve bilgisayarlar ilk yapıldığında nasıl alay edildiyse, Allah'a şükür Matematik Kafe olarak alay edilecek bir çok projelerimiz var. Ne mutlu bize ki böyle sıradışı olduğu için anlaşılamayan ve alay edilen projelere sahibiz.

MATEMATİK KAFE ADINA BAŞKOORDİNATÖR İBRAHİM DEMİR

 
384 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın