• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/annebabaokulu
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905327001004
  • https://www.instagram.com/matematikkafe
TRANSLATE
ÜYELİK GİRİŞİ
MATEMATİK DÜNYASI
EĞLENCELİ MATEMATİK
OKUL BAŞARISI
SİTE HARİTASI
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam178
Toplam Ziyaret1459872

Matematik Kafe bir kazan-kazan projesidir

08/01/2022

matematik-kafe-bir-kazan-kazan-projesidir

 

Matematik Kafe bir kazan-kazan projesidir


Matematik Kafe, hiç bir ticari faliyeti olmayan, ilerde de olmayacak bir sivil harekettir. İlerde yapacağı faliyetlerden hiç bir ücret almayacaktır.

Şartlar oluştuğunda başlatacağı matematik ve motivasyon şarkıları, matematik, eğitim, motivasyon şiirleri ağırlıklı ''Haydi Anadolu Matematikle Barışıyoruz'' konferanslarına, ayrıca çağrıldığı her yere hiç bir ücret talep etmeden gidecektir.

Kendi bulunduğumuz yerlerde düzenleyeceğimiz öğretici kursları için hiç bir ücret talep etmezken, konferanslarda -ekibimizin yol yiyecek ve otel masrafları dışında- ek bir ücret talep etmeyeceğiz.

Konaklama yeri olarak lüks oteleller dışında, mütevazi yerlerde konaklamayı tercih edeceğiz. Bir köy evi bizler için en lüks otelden daha otantiktir. Biz halk çocuğuyuz, halktan kopuk ortamlar bizi bozar.

Bizim kreş, ana sınıfı ve ilkokul öğretmeni gönüllülere her zaman kapımız açıktır. Her gönüllü eğitimci bize katılınca hem Matematik Kafe'ye, hem de kendisine katkı sağlamış olur.

Ekbimize destek vermek isteyenler Matematik Kafe koordinatörü İbrahim Demir ile web sitemiz aracılığı ile irtibata geçebilir.

Web Sitemizin Linki: matematikkafe.com

NECİP GÜVEN

290 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın