• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/annebabaokulu
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905327001004
  • https://www.instagram.com/matematikkafe
TRANSLATE
ÜYELİK GİRİŞİ
MATEMATİK DÜNYASI
EĞLENCELİ MATEMATİK
OKUL BAŞARISI
SİTE HARİTASI
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam440
Toplam Ziyaret1633230

Matematik kitabı mı, cıssss, elinizi yakar!

22/06/2022

elinizi yakan matematik

 

Matematik kitabı mı, cıssss, elinizi yakar!

 

Edebiyat öğretmeni ve yazar A.Erkan KAVAKLI Eskişehir'e gelmişti. Bir toplulukta matematikle Barışıyorum kitabımı uzatıp, ''Hocam, kitabımı okuyup değerlendirir misiniz?'' dedim. Elini uzatıp kitabı alacağı sırada kitabın adını görünce elini çekti ve Hocam ben matematikçi değilim. dedi. Ben de ''Hocam zannettiğiniz gibi bir kitap değil.'' deyince kitabı aldı. Kitabı okuyunca gazetedeki köşesinde kitabı şöyle tanıttı.

 

''Değerli meslektaşım Necip Güven, Matematikle Barışıyorum isimli harikulade güzel, motive edici bir eğitim kitabı yazmış, bu yaz ne okuyayım diyen okuyucularıma tavsiye ederim. A.Erkan KAVAKLI

 

''Eğer sizlerin de bazı konularda içinizde ''BAŞARISIZLIK KORKUSU VİRÜSÜ'' varsa Matematikle Barışıyorum kitabım bu korkularının hepsini Allah'ın izniyle duman eder. Herhalde kitabımı Matematik Kafe sitemizden ücretsiz indirebileceğinizi de biliyorsunuzdur. Ayrıca okuduktan sonra yorumunuzu necipguven2008@gmail.com'a gönderirseniz beni daha da geliştirmiş ve bilgi yönünden daha zenginleştirmiş olursunuz.

 

EĞİTİMCİ YAZAR NECİP GÜVEN

 

61 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın