• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/annebabaokulu
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905327001004
  • https://www.instagram.com/matematikkafe
TRANSLATE
ÜYELİK GİRİŞİ
MATEMATİK DÜNYASI
EĞLENCELİ MATEMATİK
OKUL BAŞARISI
SİTE HARİTASI
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam32
Toplam Ziyaret1277734

Yaklaşan Kutsal Geometri ve Vedik Matematik Kurslarına Hazır Olun

Kutsal Geometri ve Vedik Matematik

matematikkafe.com
 

Kutsal Geometri ve Vedik Matematik


Matematik alanında zamanın ruhu değişiyor. Bir sonraki neslin çocukları gerçek matematiği, Doğanın Canlı Matematiğine dayalı denklemleri öğrenmek isteyecekler.

...
 
Bu zamanlar, sıkıcı formüllerle fabrikasyon biçimini alan global matematik eğitim programının yozlaşmaya başladığı ve öğrencilerin bir durma noktasına geldiği zamandır. Yakında bir uyanış olacak ve Matematik hakiki bir Yıldız Dili haline gelecek. Otomatiklikten çıkmış bir matematik dili olacak.

matematik-Muzik-sonsuzluk

Benim gibi fütüristler Fibonacci Serisinin (3:5:8) eğitim programına yeniden katılması gerektiğini, Çam Kozalağının büyüsünün, 8:13'ün ya da ayçiçeğin 21:34 spiralden oluşan çiçekçiğinin eğitim sistemine dahil edilmesinin gerekliliğine inanıyor.

Artık Platon Cisimlerinin eğitim enstitülerine yeniden alınması zamanı geldi ve bizler de 100 yıl önce siyasi bir tavırla bu ilahi konu başlıklarını eğitim programlarından silen bilim insanlarını affedecek, son 2500 yıldır, Pisagor'un zamanından beri zaten orada olan orjinal programı yerine koyacağız. Evet, cebirsel zamanın ruhu değişiyor.

Yaklaşan Kutsal Geometri ve Vedik Matematik kurslarını bekleyin; Matematiğin yeni nesli "Deha Zihni"ne alıp götürmesini izleyin. Bu konu, neye malolursa olsun beslenmeye ve korunmaya ihtiyacı olan nadir bir çiçeğe benziyor.

Jain 108

MetaGeometri

elementler-matematikkafe.com

Vedik Matematik Nedir?
(Veda Matematiği)

Vedik Matematik, Sri Bharati Krjna Tirthaji tarafından 1911-1918 yılları arasında yeniden gün yüzüne çıkarılmıştır. Buna göre matematik, onaltı sutraya ya da formüle dayandırılmıştır.

Haber: matematikkafe

318 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın