• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/annebabaokulu
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905327001004
  • https://www.instagram.com/matematikkafe
TRANSLATE
DESTEK OL
ÜYELİK GİRİŞİ
REKLAM ALANI-1

MATEMATİK DÜNYASI
EĞLENCELİ MATEMATİK
OKUL BAŞARISI
PSİKOLOJİ
SİTE HARİTASI
ZİYARET BİLGİLERİ
Aktif Ziyaretçi27
Bugün Toplam1590
Toplam Ziyaret2338867

Kutsal Geometri ve Vedik Matematik kurslarına hazır olun

kutsal geometri ve vedik matematik

matematikkafe.com
 

Kutsal Geometri ve Vedik Matematik


Matematik alanında zamanın ruhu değişiyor. Bu neslin çocukları gerçek matematiği, Doğanın Canlı Matematiğine dayalı denklemleri öğrenmek istiyorlar.

...
 
Bu zamanlar, sıkıcı formüllerle matematik eğitim programının yozlaşmaya başladığı ve öğrencilerin bir durma noktasına geldiği zamandır. Yakında bir uyanış olacak ve Matematik hakiki bir Yıldız Dili haline gelecek. Otomatiklikten çıkmış bir matematik dili olacak.

matematik-Muzik-sonsuzluk
kutsal matematik

Artık Platon Cisimlerinin eğitim enstitülerine yeniden alınması zamanı geldi ve bizler de 100 yıl önce siyasi bir tavırla bu ilahi konu başlıklarını eğitim programlarından silen bilim insanlarını affedecek, son 2500 yıldır, Pisagor'un zamanından beri zaten orada olan orjinal programı yerine koyacağız. Evet, cebirsel zamanın ruhu değişiyor.

Yaklaşan Kutsal Geometri ve Vedik Matematik kurslarını bekleyin; Matematiğin yeni nesli "Üst ilimler"e alıp götürmesini izleyin. Bu konu, neye malolursa olsun beslenmeye ve korunmaya ihtiyacı olan nadir bir çiçeğe benziyor.

Jain 108

MetaGeometri

elementler-matematikkafe.com

Vedik Matematik Nedir?
(Veda Matematiği)

Vedik Matematik, Sri Bharati Krjna Tirthaji tarafından 1911-1918 yılları arasında yeniden gün yüzüne çıkarılmıştır. Buna göre matematik, onaltı sutraya ya da formüle dayandırılmıştır.

 

Kutsal Geometri Nedir?

 

Geometri sonsuzluk ile sonlu sistemleri birbirine bağlayan anahtardır. Geometri bu kavramların, birbiriyle nasıl etkileşime girdiğini anlamamıza izin verir. Kutsal geometride her şeyin bir sebebi vardır. Hiçbir şey sebebi olmadan meydana gelmez. Resonance Science

 

Geometri olmadan ezoterizmi anlayamayız. Ezoterizmi anlamadan küresel sistemi anlayamayız. “Geometri evrene düzen getirir” ilkesiyle ezoterizm üzerinden sistemler kuruluyor.


#ezoterizm #kadimbilgi #semboller #kutsal matematik, Kutsal matematik nasıl yapılır, Kutsal geometri sembolleri, Kadim geometri


Haber: matematikkafe

Atatürk niçin geometri kitabı yazdı

 

1602 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın