EĞİTİM İMECEMİZ MATEMATİK KAFE'YE HOŞ GELDİNİZ...

  • Anasayfa
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/groups/matematikarge/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905327001004
  • https://www.instagram.com/matematikkafe
TRANSLATE
ÜYELİK GİRİŞİ
MATEMATİK HİKAYELERİ
MAKALELER
EĞLENCELİ MATEMATİK
KONU ANLATIM
SİTE HARİTASI

MATEMATİK ECZANEMİZDE ŞİFA BULANLAR-1

17/11/2020

MATEMATİK ECZANEMİZDE ŞİFA BULANLAR-1


MATEMATİK ECZANEMİZDE ŞİFA BULANLAR!

Merhaba, ben Sıla. Matematikten çok korkuyorum. 6. sınıfa gidiyorum. Derslerde başarılıyım ama sınav önüme gelince ağlayacağım çıkıyor ve ağlıyorum, dikkatimi sınava veremiyorum. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.( Sıla )

Merhaba Sıla. Siteyi bölüm bölüm şiirlerde dahil sabırla sonuna kadar oku. Aradığın cevabı bu yazıların birinin içinde mutlaka bulacaksın. Daha sonra da benim ”Matematikle Barışıyorum” kitabımı okursun… Ondan sonra da olursun bir füze… Daha sonra da yaşadığın güzel gelişmeleri sitemizin yorum köşesinde paylaşırsın. Korkularını yendiğinde başarılı olacağına inanıyorum.

Eğer yaşadığımız her başarısızlık hayatımızın sonu olsaydı çevremizde çok az başarılı insan olurdu. Sana bir sır vereyim mi? Ben bile öğrenciliğimde çok parlak bir öğrenci değildim. Daha sonra zar zor okuyup öğretmen oldum. Öğretmenken kitap okuyarak kendimi geliştirdim. Ve ”Matematikle Barışıyorum” adlı kitap bile yazdım. Yıllar sonra rastadığım okul arkadaşlarıma yazdığım kitabı gösterince şaşkınlıktan gözlerinin faltaşı gibi açılışını senin de görmeni isterdim. Daha sonra ”Bu kitabı hakikaten sen mi yazdın?” diye şaşkınlıklarını gizleyemiyorlar. Sana inanıyorum ve bir daha ki sefere güzel haberlerini, bekliyorum. Necip GÜVEN Eskişehir

Öğrencimizin Cevabı:

Merhaba, ben Sıla. Daha önce yardım istemiştim bana çok yararı oldu. Matematikten artık korkmuyorum sınav notlarımda düzeldi. Size çok teşekkür ederim darısı diğer arkadaşlarıma... (Sıla)


Devamı 

Matematikkafe.com

55 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın